UNIFY

Unify jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania i usług do komunikacji biznesowej i korporacyjnej, z rozwiązaniami skalowanymi od 5 do ponad 500 000 pracowników.

Rozwiązania Unify łączą różne sieci, systemy, aplikacje i urządzenia, aby dostarczać użytkownikom spójnych i wygodnych sposobów komunikacji głosowej, wideo i tekstowej tak, aby komunikacja nie była dodatkiem ale istotą biznesu i procesów biznesowych. Komunikacja widziana jest jako niezbędny element pracy zespołowej, decydujący o jej efektywności i tworzymy takie narzędzia współpracy, które czynią ją wygodną i wydajną niezależnie od tego jaka odległość dzieli współpracowników, jakiego sprzętu używają i do jakiej sieci są włączeni.

Rozwiązania komunikacyjne OpenScape i Circuit zapewniają efektywną i intuicyjną pracę grupową za pomocą dowolnego urządzenia. Zespół Unify wraz z ekspertami UCC i profesjonalnymi inżynierami serwisu wyznaczają wspólnie standard bogatej komunikacji i doświadczenia współpracy, które umożliwiają zespołom osiągnięcie lepszych efektów pracy.

Unify jest spółką należącą do firmy Atos.