Fujitsu

O Fujitsu

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i potencjał technologii informatycznej (ICT) tworzymy razem z naszymi klientami przyszłość tej dziedziny.

Fujitsu Technology Solutions

Fujitsu Technology Solutions, Dywizja ICT Fujitsu, jest największym dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Fujitsu Technology Solutions dostarcza zarówno serwery (blade’owe, stelażowe, wieżowe), macierze dyskowe, systemy taśmowe oraz całą gamę innych niezbędnych produktów jak: przełączniki (Ethernet, Fibre Channel) oraz rozwiązania infrastruktury fizycznej jak szafy, systemy zasilania, podtrzymania zasilana, itp.

W przeciwieństwie do innych dostawców, firma Fujitsu Technology Solutions całkowicie polega na działaniach sprzedaży partnerów handlowych, którzy promują jej wartości na rynku. Firma będąca zarejestrowanym partnerem wyróżnia się na rynku jako godny zaufania dostawca, który może zapewnić klientowi prawdziwie wyjątkowe rozwiązania. LOGIN IT od wielu lat posiada status SELECT partnera firmy Fujitsu Technology Solutions, poparty licznymi kompetencjami w zakresie sprzedaży i wdrożeń infrastruktury teleinformatycznej opartej o sprzęt i usługi firmy Fujitsu Technology Solutions. Fujitsu TS zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Firma wchodzi w skład globalnej Grupy Fujitsu (Fujitsu Group).