O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się integratorem teleinformatycznym IT, na rynku od 2008 r.

Nasz zespół tworzą specjaliści i inżynierowe z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wymaganymi kompetencjami oraz uprawnieniami i certyfikatami pozwalającymi oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w doradztwie technologicznym, usługach oraz dostawach, utrzymaniu i optymalizacji szeroko rozumianych rozwiązań i systemów IT. Naszą domeną jest również projektowanie i wdrażanie wyspecjalizowanych systemów teletechnicznych i niskoprądowych.

Stawiamy na najlepsze i sprawdzone technologie teleinformatyczne. Zakres oferowanych rozwiązań dobieramy zawsze pod kątem faktycznych potrzeb i wymagań naszych klientów, których wspieramy najlepszą wiedzą niezbędną do podjęcia decyzji. Wspólnie z klientami pracujemy również nad optymalizacją kosztów operacyjnych uwzględniając zarówno krótki jak i długi okres finansowania realizowanych przedsięwzięć. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych oferując kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz serwisowe.

Szczególną uwagę przykładamy do budowania długofalowych relacji z odbiorcami naszych usług i dostarczanych technologii. Specjalizujemy się w obsłudze szeroko pojętego sektora publicznego oraz sektora firm SMB.

Główne obszary technologiczne naszego działania to doradztwo, projektowanie i wdrażanie:

  • systemów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych
  • systemów sprzętowej infrastruktury serwerowej Data Center wraz z dedykowanym oprogramowaniem;
  • specjalistycznych systemów teletechnicznych i niskoprądowych dla serwerowni i obiektów w tym budowa sieci strukturalnych LAN
  • systemów sieciowych i bezpieczeństwa teleinformatycznego sieci komputerowych
  • rozwiązań dla cyfrowej edukacji

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak: serwery, macierze, oprogramowanie systemowe i backupu, rozwiązania sieciowe oraz telefonia IP, stacje robocze i graficzne, notebooki do zastosowań biznesowych, dedykowany sprzęt do budowania rozwiązań cyfrowej szkoły oraz urządzenia peryferyjne.

Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji poszukujących zaufanych partnerów w realizacji projektów IT.

Skontaktuj się z nami